מדוע גרמניה נחשבת לכלכלה המובילה באירופה?

בעוד שאינפלציה הולכת וגוברת מאיימת לגרום לקריסה בשווקים ברחבי אירופה, מדינה אחת בולטת בשטח בזכות חוזקה הכלכלי והעמידות שלה מול שינויים קיצוניים – גרמניה. כלכלת המדינה הזו נחשבת לחזקה ביותר באירופה, וזה לא פלא בהתחשב בנתונים הייחודיים שלה שהופכים אותה למעצמה כלכלית בנוף המשתנה.

מדוע זו הכלכלה החזקה באירופה?

לאחר מספר מפלות נודעות במאה ה-20 שנבעו בעיקר בגלל מלחמות שהתרחשו בה, גרמניה נכנסה לתקופה של ודאות וחוסן כלכלי במאה ה-21 הודות לכמה מאפיינים שמייחדים אותה מחברותיה בגוש האירופי. ראשית, אחוזי האבטלה במדינה נמוכים מאי פעם ועומדים על 3.7% – שפל מבורך לעומת מדינות אחרות. העובדה שבגרמניה ישנן ידיים עובדות בכל עת מביאה לגידול משמעותי בתוצר הלאומי הגולמי של המדינה, מה שמאפשר לה להתחזק מבחינה כלכלית.

מעבר לכך, מדד הביטחון של החברות בגרמניה עומד על 117.5 – גבוה יותר מהציפיות, מה שמבטיח את הקיום שלך בשנים הקרובות ובכך את המשך הביטחון הכלכלי של גרמניה. כאשר משלבים רגולציה לאומית ומקומית משמעותית בכלכלה הגרמנית, מקבלים מודל כלכלי שאין לו מתחרים מבחינת חוסנו, ומשקיעים רבים שבוחרים בגרמניה הודות למחירים המתונים של אפיקי השקעה, כמו אלו של שוק הנדל”ן.

לעומת מחירי דירות בשאר העולם, המחירים של נכסים בגרמניה נמוכים עד פי 10 ובכך מושכים אנשים מכל רחבי העולם להשקיע בהם, ובכך גם בכלכלה המדינית. אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, ליווה אנשים רבים בדרכם לרכישת נכס בגרמניה עבור השקעה, ובכך אפשר לכם לקחת חלק בכלכלה החזקה הזו. עם אורן קובי כל השקעה בנכס בגרמניה היא השקעה עם תשואה מובטחת, וכזו שתניב רווחים במשך שנים ארוכות הודות לחוסן הכלכלי במדינה.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *