מדוע על דירה בברלין תרוויחו יותר?

הקושי לאסוף מימון ולרכוש דירה בישראל מביאים אנשים רבים לחפש אפיקים אחרים להשקעה שבעזרתם יוכלו ליהנות מתשואה שנתית ולהבטיח לעצמם שקט כלכלי. אחת הדרכים הטובות והאהודות ביותר לעשות זאת היא על ידי רכישה של דירה בברלין שניתן להשכיר לתושבים ולהרוויח כסף עבור מגורים בשכירות בישראל ואפילו יותר מכך.

למה דווקא דירה בברלין?

מלבד היותה עיר שוקקת חיים עם אינספור מקומות בילוי ואטרקציות עתיקות וחדישות כאחד, ברלין מהווה מוקד משיכה עבור אנשים שרוצים לגור בה דרך קבע. כשמגיעים לעיר המופלאה הזו, מבינים בדיוק למה היא מושכת אליה אנשים עם הפארקים המוריקים שבה, מוסדות הלימוד המתקדמים שקורצים למשפחות וגם סטודנטים. מלבד זאת, ההגירה בברלין היא חיובית, מה שאומר שיותר אנשים עוברים אליה מאשר עוברים ממנה ובכך מביאים לביקוש הולך וגובר לדירות באזור.

כיצד תרכשו דירה בברלין?

כמו בכל עיר אחרת בעולם, בברלין ישנם אזורים שעדיף להימנע מהם בגלל ביקוש ירוד וישנם מקומות שהולכים ונהיים פופולריים עם הזמן. בנוסף לכך, חוקי מיסוי ורכישה מקומיים עלולים לגרום לבעיות בהמשך הדרך, ולכן חשוב שיהיה לצידכם אדם בעל ניסיון שיוכל לייעץ לכם בנוגע להשקעה שלכם בברלין בכל צעד ושעל.

אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון עם נדל”ן מעבר לים, מתמחה בכל הנוגע להשקעות בברלין, ואיתו תוכלו לרכוש את הנכס המתאים לכם ביותר. עם אורן קובי אשר ילווה אתכם לפני, במהלך ולאחר הרכישה תוכלו למצוא את הנכס המתאים לכם ביותר מבחינת מיקום, תקציב ותשואה עתידית מובטחת. באופן הזה תוכלו לרכוש נכס משתלם במיוחד, וליהנות מתשואה שנתית שתלך ותגדל עם הזמן בלי חשש ועם איש מקצוע מיומן ומנוסה לצידכם שילווה אתכם בכל שלב בתהליך הרכישה.

 

אורן קובי עדכונים ב”וואלה”

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *