מה גובה התשואה שתקבלו מהשקעה דרך חברת נדל”ן?

מאז ומתמיד, אחד הענפים המניבים ביותר היה ענף הנדל”ן שאפשר לאלו שהשקיעו בו להרוויח תשואה נאה וליהנות מהכנסה פסיבית קבועה. כיום, יותר מאי פעם, אנשים בוחרים להשקיע בנכסי נדל”ן בשל ההתמעטות של אדמות בכל רחבי העולם, והתשואה שמניבות השקעות מסוג זה עלתה בהתאם. היום אתם יכולים לרכוש נכס להשקעה במקומות משתלמים, כמו אירופה למשל, ולהרוויח תשואה נאה שתגדיל באופן משמעותי את ההכנסות החודשיות שלכם.

השקעות עם חברות נדל”ן – לאיזה תשואה תוכלו לצפות?

בשל מחסומי שפה, מורכבות של חוקים מקומיים והצורך באיש מקצוע בעסקאות נדל”ן, אנשים רבים בוחרים לרכוש נכסים בחו”ל דרך חברת נדל”ן שבעצם הופכת להיות שותפה חלקית בהשקעה זו. לפי אורן קובי, איש הנדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, התשואה הצפויה להשקעות הללו היא בין 7 ל-9 אחוזים. תשואה שנתית מסוג זה נובעת מחלוקה של הרווחים בין המשקיעים וחברת הנדל”ן, מה שאינו קורה כאשר עובדים עם חברות שדורשות דמי ניהול חודשיים ותשלומים נוספים.

סוג נוסף של תשואה נובע מהשקעה בנכסים בהקמה ולאו דווקא בנכסים קיימים. במקרים הללו המשקיע נותן תשלום קטן בתחילת השותפות, ואת היתרה הוא משלב עם סיום פרויקט הבניה. התשואה במקרים הללו היא דו-ספרתית, ולכן רבים בוחרים לרכוש נכס “על הנייר” מאשר נכס קיים. במקרה שהמשקיע מבקש למכור את הנכס לאחר הקמתו, חברת הנדל”ן עמה הוא עובד תקבל נתח יחסי מסכום המכירה.

השקעות נדל”ן יכולות להניב תשואה משמעותית לאלו שבוחרים להשקיע באפיק הזה, בייחוד כאשר עובדים עם חברת נדל”ן שיכולה לספק את כל הפרטים הנחוצים ולמצוא נכסים כדאיים להשקעה. לפי אורן קובי, איש נדל”ן בעל ותק וניסיון בנדל”ן מעבר לים, שני התשואות שצוינו מעלה הן המשתלמות ביותר והן יכולות להניב הכנסה פסיבית משמעותית למשקיעי נדל”ן.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *